Domů MusicServis.cz ErotickaShow.cz PenovaParty.com

Pěnová párty

Jedna z nejpopulárnějších světových akcí právě u Vás v podniku. Vlastníme jedno z nejvýkonnějších pěnových děl v ČR a další menší pěnovače pro střední nebo malé podniky. Úspěch tohoto programu je zaručen nejen na klasických diskotékách, v klubech a na různých párty, ale i na dětských akcích, večírcích a podobných akcích.

O co vlastně jde:
Pěnová párty spočívá v chrlení velkého množství pěny podobné koupelové pěně, pomocí speciálního přístroje.
Množství výsledné pěny je odvozeno množstvím pěnového koncentrátu a efektivností pěnovače.

Roztok pro výrobu pěny je vyroben z plně atestovaného koncentrátu, který je ekologicky, zdravotně ani jinak nezávadný a nepoškozuje oblečení atd..
Používáme náplně od firmy MBN – naprostá špička (testovali jsme mnoho druhů náplní, ale tato je opravdu nejlepší)

Na co je dobré dávat při pěnové párty pozor:

PĚNA JE Z VODY :
Nutností přípravy pěnové párty je napouštění sudů vodou, právě pro zmiňovaný koncentrát. Proto je nutné zajistit přívod vody. Nebojte, vždy máme s sebou velké množství hadic, spoustu různých koncovek a redukcí, tak abychom nezůstali doslova na suchu.

VODA A EL. PROUD:
To je kombinace, která Vám lidi roztančí, ale ne tak, jak by jste chtěli. Proto ve vlastním zájmu dohlédněte na utěsnění veškerých zásuvek a jiných vodičů, vypnutí el. zařízení v místech, odinstalování světelných hadů, světelných podlah atd., tam kde má pěnová párty probíhat.

PĚNA VERSUS DŘEVO:
Máte-li zájem pořádat pěnovku na parketách či okolo dřevěného obložení, doporučujeme obložení zakrýt, stačí jakákoliv nepropustná folie. Přeci jenom jistota je jistota.
U parket je nutné pěnu hned po skončení akce odstranit. Parkety doporučujeme napastovat nebo napustit jakoukoliv impregnací určenou na dřevo, která odpuzuje vodu. Ještě se nám nestalo, aby parkety, či jiný dřevěný materiál byl při dodržení těchto zásad pěnou poškozen. Máte li koberec, nezoufejte, stačí ho pak pouze vysát. Pěnový koncentrát a lidské nohy fungují jako výborný čistič.

PĚNA A SKLO:
Všem majitelům důrazně doporučujeme během pěnové párty nalévat veškeré nápoje do plastových kelímků. Přes pěnu, která sáhá vždy minimálně po kolena není na zem vidět a hrozí zde poranění Vašich návštěvníků o rozbité sklo.

VAŠE APARATURA:
Je opravdu Vaše a tak je jenom na Vás, jak s ní naložíte. Opět naše doporučení je veškeré reproboxy a techniku přemístit tak, aby na ně pěna nemohla, samozřejmě, že Vám s ochotou a rádi před akcí pomůžeme a poradíme, máme nato už své fígle. Vždy s sebou vozíme obalovací fólii a prodlužovací kabely k reproboxům.

UMÍSTĚNÍ PĚNOVAČE:
Nejlépe je to na střed místa kam se bude pěnit. Vždy před první návštěvou místa si zjišťujeme z webu nebo přímo od majitele možnosti zavěšení a technické možnosti sálu. Nejde-li to, nezoufejte, máme dlouhé nožky a pěnovač umístíme na ně.

JAK DLOUHOU SE PĚNÍ:
Doba pěnové párty je samozřejmě vždy na domluvě a dle vašeho přání. Obvykle je to tak,že v 23:00 -23:30h je první dávka, další pak zhruba po 20min a poslední mega porce pěny (obvykle 3-4 běžné dávky) cca v 02:00h.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS:
Naše pěnovače jsou kvalitní stroje, dovezené až z Francie, není to žádná amatérská práce. Naší techniku vždy před výjezdem na akci testujeme, takže se nestane, že bychom přivezli nefunkční techniku. Ale i přes to, obsluha je vždy vyškolena a připravena případnou závadu na místě odstranit.

V základní ceně máte již 1000 litrů kvalitního MBN roztoku, na rozdíl od jiných kteří mají základní cenu zdánlivě nižší, ale např. jen 400 litrů roztoku. Ve finále Vás tak stejné množství pěny vyjde podstatně dráž.
Nejsme žádní amatéři. Máme za sebou už mnoho pěnových párty a to jak ve velkých klubech, tak i v malých vinárnách. Svou techniku perfektně známe a víme co a jak.
Umíme a rádi poradíme. Přímo u vás pomůžeme s přesunem reproboxů, poradíme co by bylo dobré vylepšit tak, aby výsledek byl víc než stoprocentní.