Domů MusicServis.cz ErotickaShow.cz PenovaParty.com

Popcorn párty

Popcorn Párty je vhodná do všech podniků a na všechny akce, kde se lidé chtějí bavit. Absolutní odvaz, možnost pořádání lechtivých soutěží atp.

V základu k Vám přivezem třicet 100 litrových pytlů plných popcornu.
Malé srovnání: Kupte si v nějakém multikině střední popcorn, a pak další a další… Až jich budete mít 3000 už asi víte, kolik popcornu k vám my dovezeme my.

Popcornu Vám přivezeme dva druhy a to slaný (obvykle vozíme 2-3 pytle), tak aby se dal jíst a chutnal a potom popcorn na rozfoukávání – 27 až 28 pytlů.
Náš popcorn rozfoukávaný do návštěvníků akce se dělá speciální metodou, horkým vzduchem, nikdy ne na oleji, není nikterak dále upravován, tudíž je bez chuti a hlavně není mastný. Proto zaručujeme, že nikomu neumastíme ani část oblečení, ani nepoškodíme interier.
Množství Popcornu použitého na akci samozřejmě lze změnit podle velikosti místa konání a nároků objednavatele !!! Vždy záleží na domluvě.
Popcorn v průběhu večera rozfoukáváme speciálním fukarem.Velikost a síla fukaru závisí na velikosti místa konání akce a konkrétní domluvě.

Naše popcorn párty trvá obvykle 2-4 hodiny, v závislosti na množství popcornu a domluvě.
Zakládáme si natom,že naše party trvají vždy přes hlavní část celé akce,nechceme vše během 20 minut rozfoukat a pak odjet,ikdyž by to šlo také.

Co je k Popcorn párty nutné a naco je potřeba dát pozor:
1)Přivod el. energie a to buď 230V nebo 400V (dle velikosti použitého fukaru)
2)Každý z 30ti (nebo více) pytlů musí mít své místo a je dobré aby místo bylo v blízkosti naší obsluhy.
3)Je nutné zajistit prostor před Vaším parketem na náš Popcornový fukar.Nejideálnější je,aby prostor byl vyvýšený.
4)Pro slaný jedlý popcorn nezapomeňte na nějaké nádoby,nebo alespoň kelímky,do kterých budete moci zákazníkům popcorn servírovat.